İhtiyaç

Vmware SDDC altyapı sorunlarının %90’ı bilinen sorunlardan kaynaklanıyor, %10'u ise üretici kernel seviyesinde bug olarak karşımıza çıktığı bir ortamda, iyileştirme genellikle saatlerce Google’da araştırma, 50000+ fazla VMware Knowledge Base makale , Best Practices, Security Hardening Guides içinden araştırma ve inceleme yaparak sağlanabilmektedir. Üreticiye case açarak sorunun çözümü için yardım alabilirsiniz. Bu büyük bilgi zenginliği, ancak sorunlar meydana geldikten sonra reaktif olarak kullandığımız yöntemler olup ciddi vaktinizi alabilir. Neden bu geniş kaynakları proaktif olarak uygulamıyorsunuz? Zaman değerlidir.

Neden Runecast?


Tam Operasyonel Şeffaflık

Kendi ortamınızda yada outsource ettiğiniz VMware altyapınızı Runecast ile tarayarak, analiz ederek görünmeyen olayları görmeye başlarsınız.

Güvenlik Uyumluluğu ve Risk Azaltma

Kritik iş uygulamalarınızın üzerinde çalıştığı Vmware altyapınızın önde gelen güvenlik standartlarına uyumluluğunu sürekli kontrol ederek güvenlik risklerinizi görmeye başlarsınız.

VMware Operasyon Sürekliliği için Best Practice Denetimleri
Tek bir kontrol panelinden,VMware (vSphere, vSAN, NSX-V, NSX-T, and Horizon) , AWS, Kubernetes ile SAP HANA (vSphere'de) ve Pure Storage (vSphere'de) için Best Practice denetimlerini otomatikleştirir.
VSphere HCL Versiyon Yükseltme Simülatörü
Yeni versiyona geçiş ya da mevcut ortama yeni ESXi host dahil ederken, ESXi sunucularınızın ve I/O cihazlarının versiyon uyumluluğunu dakikalar içinde simule ederek karşınıza çıkacak operasyonel problemleri görebilirsiniz.
Faydalar

" Zamandan Tasarruf ve Çözüme Hızlı Ulaşım "

Altyapınızda daha az ama kaliteli zaman geçirip, çok hızlı analiz etme yetisi sayesinde sorunlu noktaları bulup, hızla çözüme ulaşırsınız.

" Kesintileri Azaltmak ve Maliyetleri Düşürmek "

Kesintilere neden olmadan önce gizli sorunları keşfedin ve düzeltin. Zamandan tasarruf edin ve denetim cezalarından kaçının. 

" VMware Güvenliğinizi Ölçün ve Geliştirin "

Sürekli güvenlik uyumluluğu, güvenli mimari. Ortamınız artık sektörün en iyi  güvenlik regülasyon standartlarını takip ediyor ve sizi denetimlere hazır tutuyor.

“Runecast Analyzer Akıllı Uzman Asistanınız”

VMware altyapısını kullanan tüm sektörler için önerilen bir üründür. Kritik IT / OT iş uygulamalarınızın koştuğu Vmware altyapılarına operasyonel görünürlülük ve şeffaflık katmaktadır. VMware uzmanı olarak işlettiğiniz ya da VMware uzmanı bulundurmadan dış kaynak olarak hizmet aldığınız kritik VMware platformunuzu, büyüklüğü ne olursa olsun sürekli gözlemleme, denetleme, periyodik health check, denetimlere tabi tutma ve raporlama imkanına sahipsiniz. Kritik altyapınızda kendi işletmeniz içerisinde, hiç bir servisi etkilemeden VMware özelinde sürekli digital akıllı uzman asistanınız gibi çalışır, CPU sayısına göre lisanslanır. Kendi işletmeniz ya da müşteriniz için Audit lisanslama (Security Assestment – Health Check) ya da yıllık lisans kiralama modeli ile merkezi ya da dağınık VMware DataCenter altyapınızı Enterprise Console ile tek platformdan yöneterek durum analizlerinizi gerçek zamanlı sürekli yapabilirsiniz. SPP (Servis Provider Program) modellemesi ile kendi grup içi firmalarınıza ya da dış müşterilerinize Runecast çözümlerini servis olarak sunabilirsiniz.

" TÜRKİYE - ORTA DOĞU - ORTA ASYA "
RUNECAST Distribütörüyüz

Networkümüze Dahil Olmak İçin

Kaynaklar

Çözüm Özetleri

Nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz ? Tüm çözüm özetleri için kaynaklar sayfamızı ziyaret edin.

Runecast çözüm özetleri.

DAHA FAZLASI

Teknik Dokümanlar

İlgilendiğiniz ürüne ait teknik dokümanlara ulaşın. Runecast teknik belgeleri için daha fazlasını öğrenin.

Runecast (White Papers) teknik dokümanlar.

DAHA FAZLASI

Videolar

Runecast Ürün videoları burada. Runecast teknik videoları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Runecast videoları sizin için derledik.

DAHA FAZLASI

Bize Ulaşın

*İsim:

* Soyisim:

*Şirket:

*Telefon:

*Kurumsal Mail:

*Göreviniz:

*Ülke :

* Sektör:

*Bize Nasıl Ulaştınız?:

*Mesajınız: